KIM JESTEM

13592659_1154822144539097_3324549938702401427_nZ wykształcenia germanistka i logistyk.

Subiektywnie krytykuję oraz polecam to, co według mnie koniecznie trzeba doświadczyć osobiście.

Moja codzienność dzieje się w głównie w korpobiurze, jako specjalistki ds. transportu morskiego oraz „bardzo prawie” perfekcyjnej Pani Domu.

Koniecznie chciałabym mieć psa, ale póki co mam tylko pluszowego.

Blog jest moim motywatorem do realizacji planu porządnej nauki gotowania, dlatego też w KUCHENNIK -u znajdziecie zebraną przeze mnie wiedzę na temat podstaw gotowania, które udało mi się przetestować we własnej kuchni. Nie może się również obejść bez wykorzystania tej wiedzy w praktyce. Kulinaria z podróży przenoszę do mojej kuchni. Możecie się więc spodziewać dań z kuchni świata, w których często występują zamienniki produktów oryginalnych (o czym zawsze wspominam), które trudno dostać w naszym kraju. Poza tym będziecie mogli zainspirować się kuchennymi czytadłami, których w domu mam już całe mnóstwo i kolekcja dalej rośnie 🙂 Od czasu do czasu będę tam również zamieszczać wszelkie listy, które ułatwią Wam pracę we własnej kuchni.

Lubię być w drodze i dążę do tego, aby móc podróżować jak najwięcej, a jeżeli zostaję w moim kochanym Trójmieście, odkrywam pobliskie restauracje, wybieram się na wydarzenia związane z gastronomią lub idę spróbować swoich sił na warsztatach kulinarnych. PODRÓŻE przeniosą Was więc do relacji z warsztatów oraz miejsc, w których byłam, widziałam, smakowałam i chcę wrócić lub niekoniecznie.

Poprzez LUNCH BOX będę Was przekonywać, że warto chwilę postać w kuchni i cieszyć się samodzielnie przygotowanym posiłkiem, do pracy lub do szkoły. Zapewniam, że zajmie Wam to nie więcej niż 30 minut.

A to jeszcze nie wszystko, cierpliwości 🙂

Wszystkie zdjęcia załączone do wpisów z podróży i przepisów są wykonywane przeze mnie i mojego drogiego W.

Mam nadzieję, że Was miło zaskoczę 🙂